Auteur Topic: steeds meer problemen  (gelezen 2872 keer)

anne

  • Nieuwkomer
  • *
  • Berichten: 21
    • Bekijk profiel
steeds meer problemen
« Gepost op: januari 11, 2006, 08:47:04 am »
Mijn vriend is een vijftal weken gestart met een hormonenkuur (in tabletvorm) tegen prostaatkanker in afwachting van eventuele bestralingen , hij kreeg ook al een driemaandelijkse injectie maar zijn klachten worden steeds erger .
Pijn in linkerzij en in onderbuik en vooral steeds moeilijker plassen en ergst van al elke nacht een keer of vier uit bed om dan proberen te plassen en wat meestal niet erg goed lukt , met als gevolg dat hij doodmoe is en dat hij deze week toch terug is beginnen werken al heeft hij een zware job .
Ik dacht dat door het nemen van die hormonen de klachten zouden gaan verminderen ?
Hij kreeg maar voor één maand die hormonentabletten toegediend , is dat normaal ? ik dacht dat die in kombinatie bleef met de driemaandelijkse injectie ?
Moet hij blijven wachten tot er eventueel gestart word met de bestralingen of zou hij beter nu terug een dokter raadplegen ?

sociale dienst Kom op tegen Kanker

  • Moderator
  • *****
  • Berichten: 169
    • Bekijk profiel
Re:steeds meer problemen
« Reactie #1 Gepost op: januari 19, 2006, 08:31:12 am »
Beste,

Bij twijfels en vragen over de behandeling van je vriend, zou ik je aanraden telefonisch contact te nemen met de arts-specialist of raad te vragen aan de huisarts.
Het werk in deze omstandigheden hervatten lijkt me niet zo verstandig.
Je kan ook steeds terecht op onze Kankerlijn, 0800/35.445, elke werkdag van 9 tot 12 uur en van 13 tot 17 uur. Of stel uw vraag op www.kankerlijn.be of per e-mail op kankerlijn@tegenkanker.be.

sociale dienst VLK
« Laatst bewerkt op: maart 03, 2014, 13:22:58 pm door admin »