Auteur Topic: terugbetaling reconstructie met eigen weefsel?  (gelezen 1118 keer)

jeannette

  • Gast
terugbetaling reconstructie met eigen weefsel?
« Gepost op: december 08, 2008, 20:48:56 pm »
Na m'n armkousperikelen en nomenclatuurnummers ben ik eens wat meer gaan kijken op de RIZIV site. (een mens moet toch wat in de wintermaanden ;))

Als je op volgende site klikt http://www.riziv.fgov.be/care/nl/nomenclature/chapter05.htm en je klikt dan door op Artikel 14 (c) - Plastische heelkunde
krijg je een heleboel te lezen over de reconstructie met eigen weefsel en wijzigingen in het KB van 18 september 2008 in werking 1 december 2008.
Je kunt het in pdf downloaden.

Oké een technisch verhaal, maar voor diegenen die voor een reconstructie staan misschien de moeite om het verder uit te zoeken (misschien met behulp van je
mutualiteit?). Ik ben maar een leek op dit gebied en wil geen valse hoop kweken, maar in eerdere topics werd al eens melding gemaakt van wijziging van het KB.
Jammer dat zulk soort zaken niet met terugwerkende kracht gaan maar goed, ik ben nog steeds blij met m'n nieuwe borsten.

Ik ga me nu storten op gewoon leesvoer oftewel een lekkere Zweedse thriller.

Liefs en succes voor diegenen die het aangaan
Jeannette