Auteur Topic: Nolvadex-D  (gelezen 485 keer)

june

  • Nieuwkomer
  • *
  • Berichten: 17
    • Bekijk profiel
Nolvadex-D
« Gepost op: augustus 31, 2017, 11:47:48 am »
 Ik neem nu Nolvadex-D al van 2015 ik heb er veel spierpijnen van en mijn haar is ook veel dunner geworden ik dit normaal ?

witte vlinder

  • *****
  • Berichten: 3549
  • borstkanker van 2006 en herval aan oog in 2012
    • Bekijk profiel
    • http://users.telenet.be/SabineMoons/Dagboek.html
Re: Nolvadex-D
« Reactie #1 Gepost op: september 08, 2017, 12:50:04 pm »
hoi June,

ja helaas wel, heb in het verleden ook Nolvadex genomen, héél véél spierpijnen gehad
neem nu aromasin en mijn haar zijn ook vies dunner geworden
niet fijn hé al die bijwerkingen er bij
groetjes Sabine

june

  • Nieuwkomer
  • *
  • Berichten: 17
    • Bekijk profiel
Re: Nolvadex-D
« Reactie #2 Gepost op: september 11, 2017, 17:19:47 pm »
bedankt voor uw antwoord heb je dan minder pijn met die nieuwe pillen,ik moet volgende week op controle dan kan ik het misschien vragen om iets anders te geven .
groetjes June

Tonia

  • Nieuwkomer
  • *
  • Berichten: 7
    • Bekijk profiel
Re: Nolvadex-D
« Reactie #3 Gepost op: september 26, 2017, 12:45:19 pm »
Hallo,
Ik heb vooral veel last van mijn gewicht. Ik eet niet anders dan vroeger maar de kilo's blijven erbij komen. Ik neem ook sinds 2015 nolvadex. Dan een tijdje moeten stoppen terwijl ik terug chemo kreeg en nu sinds december 2016 terug nolvadex. Ook last van u gewicht? Mijn haar is niet dun van mij , integendeel. Ik kreeg ook krullen en had vroeger steil haar.
Gr. Tonia